M DESIGN STUDIO PLZEŇ, s.r.o., Tachovská 80, Plzeň

Vítáme Vás na stránkách radiodiagnostického oddělení společnosti
M DESIGN STUDIO PLZEŇ, s.r.o.

Radiodiagnostické oddělení společnosti M DESIGN STUDIO PLZEŇ, s.r.o. bylo uvedeno do provozu v roce 2003 jako následnická organizace již dříve pracujícího radiodiagnostického oddělení. Nalézá se v prostorách, které jako zdravotnické středisko provozuje Plzeňské biskupství v Plzni, Tachovské ulici č. 80, což je na konečné tramvaje č. 4 v plzeňské části Lochotín. V současné době vyšetří ročně asi 2 000 pacientů.

Pokud přicházíte jako pacient, vezměte si s sebou občanský průkaz, kartu zdravotní pojišťovny a doporučení lékaře, který vyžaduje rtg vyšetření. Popisy provedených rtg vyšetření jsou zpravidla k dipozici ještě tentýž den po poledni. Vyžaduje-li ho váše lékař, sdělte tuto skutečnost rtg laborantkám a ty vás informují o tom, kdy bude popis snímku k dispozici.

V areálu polikliniky jsou další lékařské praxe (chirurgické oddělení, interní ambulance, plicní oddělení, ORL, oční ambulance, k dispozici je lékárna, oční optik). Před poliklinikou je parkoviště a několik stánků s občerstvením a novinami, nedaleko se nachází restaurace.

Pracovníci našeho oddělení jsou připraveni vám poskytnout odbornou zdravotní péči v příjemné atmosféře a klidném prostředí.
Mlogo-obálka.jpg

              sekretariát: 
              Nerudova 5
              301 66 Plzeň
              IČO: 48363057
              IČZ: 44 911 000

              tel.: 377 544 897

 

 

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one